Massimiliano Allegri heeft zich lovend uitgelaten over
Kevin De Bruyne. De trainer van
Napoli ziet in de Rode Duivel een bijzondere speler en benadrukt dat zijn aanwezigheid op het veld voor de Italiaanse club van grote waarde is.
“Hij is een genot om naar te kijken. Hij doet dingen die maar weinigen kunnen”, vertelt Allegri aan Sky Sports. De Italiaanse coach is naar eigen zeggen dan ook niet degene die het uitzonderlijke talent van De Bruyne heeft ontdekt.
Opvallend is vooral hoe Allegri de persoonlijkheid van zijn middenvelder omschrijft. “Hij heeft een introvert karakter en is niet het type dat veel praat”, klinkt het. Toch heeft de trainer naar eigen zeggen een manier gevonden om de doorgaans rustige De Bruyne af en toe aan het lachen te krijgen.
Voor Allegri staat één ding boven alles: De Bruyne moet op het veld staan. “Het belangrijkste is dat De Bruyne speelt. En als hij fit is, zal dat ook zo zijn”, maakt de coach duidelijk.
De 35-jarige Belg gaf Napoli meteen een voorproefje van zijn kwaliteiten. Bij zijn competitiestart tegen Genoa was hij goed voor een doelpunt en een assist in amper 23 minuten.
Zelf beseft De Bruyne dat hij nog een achterstand moet wegwerken na zijn deelname aan het WK. Toch is Allegri duidelijk: zijn nieuwe spelmaker is een sleutelspeler voor Napoli.