Roberto Martinez verrast en dropt Mousa Dembélé in de basis

Rode Duivels
door Admin
dinsdag, 10 juli 2018 om 18:35
rode duivels de bruyne
De Rode Duivels spelen straks dé match van het jaar. Wellicht dé wedstrijd uit hun geschiedenis, als de druk bij deze nog niet groot genoeg was. De opstellingen zijn ondertussen ook bekend. Martinez moest op zoek naar een vervanger voor de geschorste Meunier en heeft die nu ook gevonden.
Roberto Martinez blijft maar verrassen en dropt nu Mousa Dembélé in de basis. Geen Yannick Carrasco aan de aftrap. Dat betekent dat ook Martinez voorzichtig aan de wedstrijd begint en speelt met Fellaini, Witsel en Dembélé. Geen echte linkerflank dus. Afwachten hoe Martinez zijn spelers op het veld posteert.
Bij de Fransen geen verrassingen. Kylian Mbappé speelt wel. Links komt Matuidi opnieuw in de ploeg na zijn schorsing. Aan de opstellingen te zien wordt het, zoals velen hadden voorspeld, een gesloten wedstrijd. Maar dat ka natuurlijk snel veranderen als er gescoord wordt.
loading

Loading