De verstandhouding tussen
Thibaut Courtois en
Senne Lammens is bijzonder goed. Het respect van Courtois naar de doelman van Manchester United toe is ook erg groot.
Courtois is intussen 33 jaar en zal ook geen tien jaar meer in doel staan bij
Real Madrid. Zelf heeft hij al een suggestie voor wie hem moet opvolgen: Senne Lammens. De Rode Duivel zou volgens
Defensa Central aan Lammens gezegd hebben: "Wanneer ik binnen een paar jaar vertrek, mag je mijn kastje in Madrid hebben."
Lammens maakte afgelopen weekend zijn debuut voor Manchester United en hield meteen de nul. Toen Man U op Instagram beelden van Lammens deelde, reageerde Courtois met opgestoken handen op dat bericht.
Als Lammens effectief zich zo doorzet, zal hij in elk geval ook de opvolger worden van Courtois bij de Rode Duivels als hij daar op termijn zou stoppen. De toekomst is verzekerd.