Martinez reageert op kritiek dat hij Anderlecht-spelers voortrekt

Rode Duivels
woensdag, 11 november 2020 om 12:00
robertomartinezbondscoachrodeduivels
Er kwam heel veel kritiek op het feit dat Roberto Martinez ook Hannes Delcroix heeft opgeroepen. Het gaat hierbij alweer om een talent van Anderlecht en de bondscoach wordt dan ook beschuldigd van favoritisme.
"Thomas Vermaelen mag niet komen, daarom zocht ik een linksvoetige verdediger en kwam ik bij Delcroix terecht”, reageert Martinez bij Het Nieuwsblad. “Hij doet het goed bij de beloften. Hij heeft dat specifiek profiel dat we nodig hebben. Hij zal er voordeel bij hebben. Ik zag hem op training en zag een speler met vertrouwen."
"Hij deed het uitstekend bij de U21", vervolgt Martinez. "Weet je, er zijn twee manieren om bij de Rode Duivels te geraken: de eerste is het goed doen bij je club, de tweede is het goed doen bij de beloften. Wel, Delcroix beantwoordt aan de twee gegeven. Bovendien weet je niet wat die spelers internationaal kunnen tot je ze probeert. Hij gaat ook terug naar de beloften.”
loading

Loading