De Rode Duivels spelen vanavond een cruciale wedstrijd in Wales in de strijd om een WK-ticket. Ze mogen absoluut niet verliezen. Bondscoach Rudi Garcia voert een aantal wijzigingen door in zijn elftal.
De Belgen krijgen straks een andere tegenstander dan Noord-Macedonië donderdag. Dat zorgt voor andere namen in de basiself. Bovendien is ook Charles De Ketelaere weer fit en is de verwachting dat hij in de spits zijn plek zal krijgen.
Amadou Onana zal ook in het elftal komen. Hij viel al in tegen Noord-Macedonië. De kans bestaat dat Hans Vanaken zijn plek op het middenveld kwijt is. Dan kiest Garcia met ook nog Nicolas Raskin in het elftal voor een defensievere aanpak. Achterin krijgt Thomas Meunier zijn kans in de plaats van Timothy Castagne.
Op de flank speelt uiteraard Jérémy Doku en aan de andere kant heeft de bondscoach heel veel keuze. Alexis Saelemaekers is geblesseerd. Malick Fofana zou een logische vervanger kunnen zijn, maar ook Leandro Trossard en Dodi Lukebakio zijn kanshebbers.
Het verwachte elftal volgens Het Nieuwsblad: Courtois, Meunier, Debast, Theate, De Cuyper, Onana, Raskin, De Bruyne, Doku, De Ketelaere, Lukebakio