De Rode Duivels speelden gisteren 0-0 gelijk tegen Portugel. Aanvallend kon het niet veel brengen en ook verdedigend stonden de manschappen van
Martinez iets lager dan we gewend zijn. Toch ziet Martinez veel positieve zaken en werd het belangrijkste doel van de wedstrijd gehaald.
De bondscoach wou absoluut de nul houden tegen de Portugese nationale ploeg. “Die clean sheet was inderdaad heel belangrijk, ik ben tevreden met de manier waarop we verdedigd hebben”, vertelt Martinez tegenover Belga.
“Onze verdediging met drie stond er, al moeten we met iedereen verdedigen en aanvallen. Dit was een goeie oefening, het komt erop aan de juiste balans te vinden”, besluit Martinez. Het valt overigens nog af te wachten of die verdediging op het
WK mét
Kompany kan aantreden, de centrale verdediger viel uit met een liesblessure.