De Bruyne komt met boodschap aan Napoli na masterclass

Rode Duivels
De Bruyne-432
Steven Defour is onder de indruk van Kevin De Bruyne na de 3-0-zege van de Rode Duivels tegen Turkije. In zijn analyse voor Het Belang van Limburg stuurt de analist meteen een signaal richting Napoli, waar De Bruyne voor de interlandbreak minder aan bod kwam.
De Bruyne scoorde twee keer en dat maakte volgens Defour het verschil in een moeizame wedstrijd. "Toen hij aanlegde voor zijn eerste doelpunt, wist ik dat die bal erin zou gaan", klinkt het. "Hij blijft iets speciaals hebben in de laatste dertig meter. Alleen had hij de pech dat hij daar door zijn vorige coaches te weinig werd uitgespeeld. Van Bommel doet dat wel, en dan zie je pas hoe goed hij nog altijd is. Hopelijk hebben ze ook in Napels naar deze wedstrijd gekeken en doet het bepaalde ogen opengaan." De Bruyne legde zelf al uit wat er veranderd is, zoals eerder te lezen was in De Bruyne onthult wat er veranderd is onder Van Bommel.
Toch was het geen vlekkeloze avond. "Er zat te veel afval in ons aanvalsspel en de ruimtes op het middenveld waren te groot, waardoor we heel kwetsbaar waren in de omschakeling", aldus Defour.
Ook Romelu Lukaku kreeg lof. Hij viel in en tikte een voorzet van Charles De Ketelaere binnen, goed voor zijn 94ste interlanddoelpunt. "Romelu blijft Romelu. Dit soort kansen zal hij altijd afmaken", zegt Defour, die hoopt dat het de spits vertrouwen geeft bij Fenerbahçe.
Met zes punten staat België keurig in de Nations League, maar maandag in het Stade de France tegen Frankrijk zijn De Bruyne en Tielemans geschorst. Defour ziet een oplossing in Romeo Lavia, na wiens invalbeurt "de chaos" stopte. "Naast hem zou ik kiezen voor Raskin als buffer voor de verdediging. Als nummer tien kan Van Bommel dan kiezen tussen Vanaken, Trossard of De Ketelaere."
loading

Loading