Paul
Pogba holt al een tijdje achter zijn beste vorm aan. De Franse recordaankoop van
Manchester United brengt lang niet wat er van hem verwacht wordt, en dat begint iedereen op Old Trafford stilaan te irriteren. Al lijk niemand minder dan Mino
Raiola met de perfecte oplossing voor het probleem op de proppen te komen.
Volgens Italiaanse media is
Raiola van mening dat
Pogba op het middenveld van
Manchester United aan andere spelers gekoppeld moet worden. De Nederlander met Italiaanse roots weet zelfs al exact aan welke speler het middenveld van
Mourinho nood heeft.
Zo zou
Raiola Juventus-middenvelder Blaise
Matuidi naar voor geschoven hebben als ideale zomeraanwinst voor
Manchester United. Matuidi schiet uitermate goed op met
Pogba, zowel op als naast het veld. De twee Fransmannen kennen elkaar van bij de nationale ploeg en daar wisten ze de voorbije jaren een goede band te smeden.
De 30-jarige
Matuidi staat sinds vorige zomer op de loonlijst bij
Juventus, waar hij uitgroeide tot een basisspeler. De Fransman verscheen in de Serie A 18 keer aan de aftrap en was daarin goed voor drie doelpunten.
Mourinho, die met het nakende pensioen van Michael Carrick wel een nieuwe middenvelder kan gebruiken, zou alvast niet onwelwillend tegenover de komst van Matuidi staan.