Manchester United kan dit seizoen de FA Cup nog winnen, maar in de competitie was stadsgenoot City twee maten te sterk voor de Red Devils. Volgend seizoen zou Mourinho graag de Premier League winnen, maar daarvoor heeft hij wel wat versterkingen nodig.
Volgens
The Sun wordt die eerste versterking
Milinkovic-Savic van
Lazio. De middenvelder is grof wild op de transfermarkt en wordt gevolgd door heel wat topclubs. Nadat hij de deur toetrok in Genk maakte hij een enorme evolutie door en dat heeft zijn invloed gehad op zijn prijs.
United zou nu maar liefst 90 miljoen euro op tafel leggen om hem naar Manchester te halen. Volgens de Portugese coach van United zal hij samen met Matic een geweldig duo vormen op het middenveld. Door het vertrek van Fellaini (hoogstwaarschijnlijk) en Carrick (einde carrière) komt er een plekje vrij voor een middenvelder.