Waar is de tijd dat
Anderlecht in geldnood verkeerde? In de hoofdstad zijn ze nog steeds niet klaar met al de miljoenen die ze voor Bart Verbruggen vingen te spenderen.
Ze wisten deze zomer in totaal al 26 miljoen euro te verdienen aan uitgaande transfers. Soms moet er weliswaar geen speler vertrekken om de kassa ferm te horen rinkelen. Ze staan momenteel bijvoorbeeld op het punt om 7,5 miljoen euro rijker te worden.
Transferexpert Sacha Tavolieri meldt namelijk dat
Manchester City 65 miljoen euro neertelt bij
Stade Rennais voor de Jérémy Doku. Anderlecht verkocht hem in 2020 voor iets minder dan 30 miljoen euro en bedong ook een doorverkooppercentage van 20% (!) op de meerwaarde.
In absolute cijfers betekent dat dat paars-wit dus ongeveer 7,5 miljoen euro vangt voor de monstertransfer van de Rode Duivel. In totaal zullen ze dus circa 35 miljoen euro verdiend hebben aan de razendsnelle vleugelspeler. Een zeer mooi bedrag.