De Bruyne en Ronaldo reageren op ratings FIFA 19: “Dit kan toch niet?!”

Premier League
door Admin
donderdag, 06 september 2018 om 15:22
fifa19
Op 28 september ligt FIFA 19 in de winkelrekken. Tot die tijd zullen de mensen van gameontwikkelaar EA Sports stelselmatig nieuwe details over de nieuwe FIFA bekendmaken. Nu zijn ze bij EA begonnen met het bekendmaken van de ratings van beste spelers.
Traditiegetrouw maakt EA Sports ieder jaar in aanloop naar de nieuwe FIFA de ratings van de honderd beste spelers op het spel bekend. Zoiets gaat ook gepaard met een leuke commercial. En in die commercial spelen onder meer Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala en onze Kevin De Bruyne een hoofdrol.
Ze schreeuwen in het – ludieke – filmpje allen in koor dat ze een betere rating willen op FIFA 19. “Is dit mijn rating? Dit kan toch niet?”, horen we KDB en CR7 zeggen. Bij de ratings van de spelers die tussen plaats 100 en 81 finishten in de top, vinden we al één Belg terug. Vincent Kompany staat op plaats 88 met een rating van 85. In de komende dagen komen we ongetwijfeld nog enkele Rode Duivels tegen.
loading

Loading