Thorgan Hazard kan steenrijk worden na vertrek bij Anderlecht

Thorgan Hazard kan steenrijk worden na vertrek bij Anderlecht
Maandag 14 juli 2025 - 11:12   I   door Redactie

Thorgan Hazard kan deze zomer opnieuw van club wisselen. De aanvaller van Anderlecht kan rekenen op vrij concrete belangstelling vanuit Saudi-Arabië. Dat wordt bevestigd aan onze redactie.

Door FVH

Hazard keerde vorig jaar terug naar België, maar kon nog niet volledig overtuigen in het Lotto Park. De 32-jarige flankspeler kreeg af te rekenen met blessures en wisselende vorm. Toch blijft zijn naam weerklank hebben, ook buiten Europa.

Voorzichtige interesse groeit uit tot concreet dossier
Volgens bronnen dichtbij het dossier is er inmiddels meer dan vrijblijvende interesse uit het Midden-Oosten. Verschillende Saudische clubs houden de situatie van Hazard in de gaten, en bij minstens één club is intern al groen licht gegeven om de mogelijkheden te onderzoeken.

Of Hazard zelf openstaat voor een vertrek, is voorlopig niet duidelijk. Maar gezien zijn leeftijd en het sportieve plaatje zou een financieel aantrekkelijk voorstel wel eens kunnen volstaan om hem te overtuigen.

Poll: Zou het verstandig zijn van Hazard om nu op zo'n aanbod in te gaan?

TAGS  I  Thorgan Hazard  I  Anderlecht

donderdag 7 augustus 2025

woensdag 6 augustus 2025

dinsdag 5 augustus 2025

maandag 4 augustus 2025

zondag 3 augustus 2025