Mourinho zet deur wagenwijd open voor vertrek

Liga 1
Mourinho
José Mourinho neemt het opvallend fel op voor Vinicius Junior. De trainer van Real Madrid zegt dat hij zelf allang vertrokken zou zijn als hij in de schoenen van de Braziliaan stond. Dat verklaarde de Portugees op zijn persconferentie voor het competitieduel met Sevilla.
“Vini? Het is een fantastische gast, ik hou veel van hem. Ik hecht veel waarde aan het feit dat hij met een glimlach weet te leven en te overleven in deze omgeving. Moest ik in zijn plaats zijn, dan was ik er waarschijnlijk niet meer”, klinkt het. Volgens Mourinho had hij zelf afgelopen zomer een vertrek geforceerd naar een land en een competitie waar tegenstanders hem respecteren.
De steun komt op een moeilijk moment. Vinicius werd tegen Villarreal uitgesloten omdat hij aan de haren van Nathan Saliba trok en is nu vier competitieduels geschorst. Daardoor mist hij ook de Clasico in Barcelona. Ook in de Champions League tegen AS Roma (3-4-zege) overtuigde hij niet en werd hij rond het uur gewisseld. Hij staat dit seizoen op één goal en drie assists in tien wedstrijden. Eerder berichtte voetbal24.be al: 'Vinicius-Mbappé werkt niet: 'Real duwt deze ster naar uitgang''.
Over de schorsing reageerde Mourinho ironisch: hij is naar eigen zeggen tevreden dat er na het beroep van Real geen extra speeldagen bij kwamen. Arsenal toonde vorige zomer interesse in Vinicius.
loading

Loading