Barcelona greep afgelopen zomer naast Philippe Coutinho van Liverpool. Die piste lijken de Catalanen nu te verlaten en daarom richten ze nu hun pijlen op Antoine Griezmann, de Fransman van Atlético.
El Mundo Deportivo weet dat Barcelona koste wat het kost de Fransman wil binnenhalen volgende zomer. Griezmann zou een afkoopsom van 100 miljoen euro hebben. Een bedrag dat Barcelona ongetwijfeld op tafel wil en kan leggen.
Nu bedragt die clausule nog 200 miljoen euro, maar Griezmann en Atlético hebben een deal gemaakt waarbij die afkoopsom volgende zomer gehalveerd wordt met het oog op een transfer.
Het Spaanse Sport denkt dan weer dat Barcelona liever Dele Alli van Tottenham gaat halen. Tottenham doet er momenteel dan weer alles aan om het goudhaantje langer in Londen te houden.
Tags: Barcelona, Atlético, Tottenham, Griezmann, Alli