Entourage van Navas dropt nieuwe bom bij Real, Courtois krijgt het benauwd

Liga 1
donderdag, 08 november 2018 om 11:42
navas 2
De hele heisa rond Thibaut Courtois en Keylor Navas bij Real Madrid is nog niet gaan liggen. Gisteren startte Courtois in de basis en zo lijkt Navas over de hele lijn zijn basisplaats kwijt te zijn.
De entourage van Navas blijft moeilijk doen. "Navas is zonder twijfel één van de beste keepers in de wereld, hij staat zeker in de top 3", zegt de Costa Ricaanse bondscoach Gustavo Matosas aan EFE
"Ik maak me zorgen dat hij niet speelt na drie keer de Champions League te hebben gewonnen. Het verlies van zijn basisplaats heeft ook niets met zijn prestaties te maken."
Ook andere mensen uit de omgeving van Navas spreken van een totaal gebrek aan respect. Courtois laat zich evenwel niet van de wijs brengen en presteert sterk in doel.
loading

Loading