Naar inhoud springen

Barcelona ziet wat Yamal doet wanneer anderen rusten

Liga 1
Yamal
Lamine Yamal heeft op amper 19-jarige leeftijd al een indrukwekkend palmares opgebouwd. Toch is de Spaanse superster van FC Barcelona absoluut niet van plan om op zijn lauweren te rusten. Achter de schermen werkt hij bijzonder hard om zijn niveau nog verder op te krikken.
Volgens journalist Santi Ovalle is Yamal vaak een van de laatste spelers die het trainingsveld verlaat. De aanvaller blijft regelmatig langer om extra oefeningen af te werken. Vooral zijn vrije trappen en afwerking wil hij verder perfectioneren.
Ook zijn aanwezigheid op het trainingscomplex tijdens vrije dagen spreekt boekdelen. Donderdag besloot Yamal bijvoorbeeld vrijwillig te trainen, hoewel trainer Hansi Flick de spelers na de Champions League-wedstrijd tegen Aston Villa rust had gegeven. Ook Pedri, João Cancelo en enkele andere ploegmaats maakten van die mogelijkheid gebruik.
Het past bij de ambities die Yamal eerder zelf uitsprak. In een interview met France Football gaf hij aan dat hij op verschillende onderdelen nog progressie wil boeken. "Op dit moment oefen ik vrije trappen; ik weet dat ik daarin nog ruimte voor verbetering heb. Eigenlijk werk ik aan alles: mijn afwerking en alles waarvan de trainer vindt dat ik het kan verbeteren", vertelde hij.
loading

Loading