Dinsdag maakten
Standard en Fortuna
Düsseldorf bekend dat Benito
Raman eerstgenoemde club inruilt voor de tweede. De 23-jarige aanvaller voelt zich goed in Duitse tweede klasse en ligt op koers om naar de Bundesliga te promoveren. Maar hoeveel moest Düsseldorf nu precies ophoesten voor Raman?
La Dernière Heure weet dat de Duitsers in totaal 900.000 euro overmaakten op de bankrekening van Standard. In januari betaalde Düsseldorf een eerste schijf van 250.000 euro om de uitleenbeurt van Raman te verlengen en nu volgde nog eens een bedrag van 650.000 euro om de spits definitief vast te leggen.
In totaal verdient Standard dus 900.000 euro aan de verkoop van Raman, al moet het van die totale som wel 150.000 euro overmaken op de bankrekening van
AA Gent. De vorige werkgever liet dat contractueel opnemen in de deal die het inde zomer van 2016 sloot met
De Rouches. Toen betaalde Standard overigens 800.000 euro aan Gent.
Contract tot 2022
Raman zette bij Düsseldorf zijn handtekening onder een overeenkomst tot de zomer van 2022. Onze landgenoot vond dit seizoen negen de keer de weg naar doel in 21 wedstrijden. Volgend seizoen hoopt hij met Düsseldorf, comfortabel aan de leiding in de Duitse tweede klasse, de Bundesliga te bestormen.