Wouter Vrancken kondigt belangrijk nieuws aan bij Genk: "De wegen zullen scheiden"
Jupiler Pro League
Wouter Vrancken heeft het vertrek van Théo Bongonda bij Racing Genk bevestigd. Hij deed dat na de oefenwedstrijd tegen Utrecht, die met 2-1 gewonnen werd.
Bongonda reisde ook niet mee af voor de stage in Nederland. “Dat zijn dingen die uit het vorige seizoen zijn voortgekomen, waar ik ook helemaal buiten sta”, zegt Vrancken aan Het Laatste Nieuws.
“Ik wil ook niks negatiefs zeggen over hem, want ik heb niet met hem gewerkt. Maar dat de wegen zullen scheiden, lijkt me duidelijk", aldus Vrancken.
Kristian Thorstvedt speelde nog mee tegen Utrecht, maar hij is op weg naar Sassuolo. "Ik heb er met hem over gesproken. Daarin gaf hij aan dat er dingen spelen, maar dat hij ook alles voor Genk zal blijven geven zolang hij er is”, zegt Vrancken.
Populair Nieuws
Net Binnen

Sibierski neemt besluit over ontslag voor Bruno

Ruben Van Gucht ziet Charlotte Van Looy zich erg kwaad maken: "Maakt me dit een slechte mama?"

Ontslag per direct voor Thorup en Bruno?

Eric Gerets voorspelt uitslag in PSV-Club Brugge

Deze ref fluit klassieker Club Brugge tegen Anderlecht







