
Zondag gaat het voetbal in België officieel van start. Met de Supercup tussen Club Brugge en AA Gent als mooie affiche.
En dan komt uiteraard Hein Vanhaezebrouck opnieuw in beeld. En vreemd genoeg zal de trainer van AA Gent ook gewoon op de bank kunnen plaatsnemen. Terwijl hij wel nog een schorsingdag moet uitzitten van vorig seizoen.
Maar die gaat pas in op de openingsspeeldag van de competitie. En dat kan HVH maar moeilijk begrijpen. "En Nsoki dan?" Want de Franse verdediger is bij Club Brugge wél geschorst voor de Supercup. "Begrijpen wie begrijpen kan", fulmineert hij.
"De ene is geschorst voor vriendenmatchen en de Supercup, de andere voor officiële matchen. Dit krijg je niet uitgelegd aan het grote publiek", voegt hij er ook nog aan toe. Om maar te zeggen dat Vanhaezebrouck nog niets van zijn pluimen verloren is.
Populair Nieuws
Net Binnen

PSV of Club Brugge? Ivan Leko laat weten wie de favoriet is

Leko kiest voor déze elf tegen PSV: 'Grote naam op de bank'

Sterkhouder van Club Brugge kondigt vertrek aan

Nicky Hayen wordt mogelijk coach van deze Belgische club

Club Brugge gaat door het dak: 'Ongeziene recordtransfer'







