AA Gent legde afgelopen zomer zomaar eventjes 4 miljoen euro op tafel om Franko
Andrijasevic naar België te halen. Tot dusver kon de Kroaat de hoge verwachtingen niet inlossen, maar Yves
Vanderhaeghe ziet beterschap.
“Je ziet dat
Andrijasevic soms sneller denkt dan de rest”, tekende
Het Laatste Nieuws op uit de mond van
Vanderhaeghe. “Hij heeft niet echt een dribbel in zich, is evenmin snel, maar zijn snelheid van denken of uitvoeren ligt hoog."
"Soms kiest
Andrijasevic om de bal in één of twee tijden af te spelen – hij heeft twee goede voeten – , om hem nadien terug te krijgen. Alleen snapt niet iedereen dat. Het samenspel moet nog verbeteren – de bal moet rapper van man tot man gaan.”
Daarom hoopt de Gent-coach dat zijn diepe spits een handje kan helpen. “Dan kan
Andrijasevic op het juiste moment op de juiste plaats komen, want zijn scorend vermogen is misschien zelfs hoger dan dat van
Vanaken."
"Maar als we de bal voorin niet kunnen vasthouden, dan komt
Andrijasevic weinig in het spel voor.” De Kroaat, die volgens
Vanderhaeghe dezer dagen keihard werkt op training, mag hoe dan ook hopen op een nieuwe kans, één van de komende wedstrijden. “We moeten zien of we hem laten starten of laten invallen.”