Vandenhaute doet plannen voor opvolger Mazzu uit de doeken: “Onbekende naam”

Jupiler Pro League
maandag, 24 oktober 2022 om 16:00
221024woutervandenhaute
Dat Anderlecht afscheid heeft genomen van Felice Mazzu weet je ondertussen al wel. Over wie zijn opvolger zal worden is er nog heel wat minder bekend.
Beloftencoach Robin Veldman zal de functie van Mazzu de komende weken overnemen. Vandenhaute wist maandagmiddag op een persconferentie mee te delen dat de aanstalling van Veldman als T1 niet definitief is.
“Veldman neemt de komende weken over en tussendoor gaan we op zoek naar een nieuwe coach”, aldus de paars-witte voorzitter op de persconferentie. “Robin is één van de steunpilaren bij de heropbouw van de club en we willen hem niet verbranden.”
“We hebben Robin nodig op de lange termijn”, gaat Vandenhaute verder. “Er is geen gebrek aan kandidaten om onze nieuwe coach te worden, maar we gaan niet snel-snel een nieuwe trainer aanstellen”, is de voorzitter duidelijk.

Onbekende naam

“Ik sluit niet uit dat we voor een onbekende naam gaan”, wist Vandenhaute nog mee te delen. “Ik ben ervan overtuigd dat het nu niet de moment is om een grote naam binnen te halen. Ik ben er niet tegen, maar ik geloof niet in overhaaste beslissingen”, concludeert de voorzitter.
loading

Loading