'Ultimatum voor Besnik Hasi bij Anderlecht: Dan is het over en out'

Jupiler Pro League
zaterdag, 30 augustus 2025 om 19:00
250802hasi
De druk bij Anderlecht blijft toenemen. Na de pijnlijke Europese uitschakeling klinkt het woord ‘crisis’ steeds luider in en rond het Lotto Park. Voorlopig houdt het bestuur vast aan coach Besnik Hasi, maar het vertrouwen staat onder zware druk.
Door JF
Volgens La Dernière Heure en SudPresse was een ontslag na het verlies tegen AEK Athene niet aan de orde. Ondanks de teleurstellende resultaten wil de clubleiding voorlopig geen overhaaste beslissingen nemen. Maar de roep vanuit de achterban om verandering wordt steeds luider.
Zondag wacht met Union SG de Brusselse derby in het Dudenpark, en die partij kan bepalend worden voor de toekomst van Hasi. Niet alleen het resultaat, vooral de manier waarop Anderlecht zich presenteert, zal de doorslag geven. Blijft paars-wit opnieuw machteloos en toont het geen reactie na het Europese debacle, dan dreigt de clubleiding alsnog in te grijpen.

Geen immuniteit

SudPresse benadrukt dat Hasi zich van geen enkele garantie mag verzekeren. “Net zoals elke T1 heeft ook Hasi geen immuniteit.” Met andere woorden: mocht Anderlecht zondagavond door de mand vallen, dan zou het weleens meteen het einde van de tweede passage van Hasi in Brussel kunnen betekenen.
loading

Loading