Het zou Arsenal menens zijn in de strijd om Arthur Vermeeren. Barcelona krijgt plots serieuze concurrentie voor de Rode Duivel van Antwerp.
De Britse krant The Express bericht dat Arsenal Vermeeren als een ideale partner voor Declan Rice ziet. De club zou overwegen om Vermeeren in de januari-transferperiode aan te trekken voor ongeveer 20 miljoen euro. 20 miljoen lijkt niet voldoende om Antwerp over de streep te trekken. De Great Old mikt op bijna 10 miljoen euro meer.
Hoewel Arsenal interesse heeft getoond, zijn er naar verluidt ook andere clubs die jagen op de handtekening van Vermeeren. Liverpool, Barcelona, West Ham, Manchester United en Brighton worden genoemd als concurrenten in de strijd om deze jonge speler. De toekomst van Vermeeren is in elk geval verzekerd.