Transfermarkt LIVE: Club beslist over Vanaken en Denswil, 3 spelers weg bij Genk?

Jupiler Pro League
hansvanaken 040
De transfermarkt is officieel geopend. Ze blijft nog open tot en met 31 januari. Het gonst momenteel van de geruchten in binnen-en buitenland. Wie wordt aan welke club gelinkt en welke spelers zoeken na de jaarwisseling andere oorden op? Je komt het dagelijks te weten in het transfermarkt-artikel van Voetbal24!
*Barcelona zou Mohamed Salah willen weghalen bij Liverpool.
*Trond Sollied rekent bij Lokeren niet meer op Stefano Marzo, Juan Pablo Torres, Gilles Van Moerzeke, Milan De Mey en Bob Straetman. Zij mogen allen andere oorden opzoeken.
*Club Brugge laat in januari geen enkele sterkhouder gaan. Een vertrek van Stefano Denswil, Hans Vanaken, Ruud Vormer of Wesley Moraes is niet bespreekbaar.
*Wesley Moraes is bereid om tot volgende zomer te wachten om andere oorden op te zoeken. De spits van Club Brugge wil dan graag naar een absolute topclub.
*Frank Arnesen gaat pas op de winterstage van Anderlecht een beslissing nemen over de toekomst van tegenvallende spelers zoals Ryota Morioka, Knowledge Musona en Antonio Milic.
*Barcelona en Real Madrid strijden om de handtekening van Christian Eriksen. Hij moet zo’n 115 miljoen euro kosten.
*Anderlecht heeft nog geen bod ontvangen op Ivan Santini.
*De Chinese topclub Guangzhou Evergrande heeft een bod van 25 miljoen euro uitgebracht op Wesley Moraes. Club Brugge wil echter niet meewerken aan een transfer in januari.
*Sporting Lokeren hoopt Marcus Ingvartsen (KRC Genk) en Geoffry Hairemans (Antwerp) op huurbasis vast te leggen.
*Zulte Waregem gaat zich versterken met Stef Peeters (ex-STVV, nu Caen), Ibrahima Seck (KRC Genk) en Idrissa Sylla (ex-Anderlecht, nu QPR).
*Bojan Nastic, overbodig bij KRC Genk, zou naar het Nederlandse AZ kunnen.
loading

Loading