Toptransfer in de maak bij Club Brugge: ’11 miljoen euro’

Jupiler Pro League
door Admin
maandag, 02 juli 2018 om 19:00
mannaert 6
Club Brugge hoopt zelf nog enkele nieuwe spelers binnen te halen, maar ondertussen maakt de Belgische landskampioen ook werk van enkele uitgaande transfers. Zo lijkt Wesley Moraes zich steeds meer naar exit in het Jan Breydelstadion te begeven.
De Braziliaanse staat al een tijdje in de belangstelling van de Romeinse topclub Lazio. De onderhandelingen tussen de Italianen en Club Brugge blijven wel lopen. Lazio legde volgens Italiaanse media een bod van 11 miljoen euro neer bij de Bruggelingen, maar die houden vast aan hun initiële transferprijs van 15 miljoen euro.
Igli Tare, de sportief directeur van Lazio, zou van plan zijn om naar België af te reizen om rond de tafel te zitten met Club Brugge. Tare hoopt de onderhandelingen zo snel mogelijk af te ronden.
loading

Loading