Stralende Philippe Clement tekent belangrijkste contract uit zijn leven

Jupiler Pro League
vrijdag, 03 september 2021 om 15:45
philippeclement95
Philippe Clement was afgelopen zondag na de nederlaag op AA Gent niet om aan te spreken, maar amper een week later is dat helemaal vergeten. De Club-trainer stapte immers in het huwelijksbootje.
Bijzonder slecht gemikt qua timing zou je denken, maar misschien is het wel het tegenovergestelde. Want niets zo efficiënt als trouwen om voetbal te herleiden tot wat het is: (de belangrijkste?) bijzaak in het leven. Clement straalde dan ook als nooit tevoren.
De coach van blauw-zwart sloot vrijdagmiddag het belangrijkste contract in zijn leven af door zich in het echt te verbinden met Isabelle Bauwmans, met wie hij al een aantal jaar samen is. Normaal waren ze vorig jaar al getrouwd, maar corona stuurde dat plan in de war.
loading

Loading