Jan-Carlo Simic (20) staat nadrukkelijk in de belangstelling van Lazio. De Romeinen mogen zich momenteel niet roeren door een lopend transferverbod, maar in januari valt die ban weg. Meteen daarna wil Lazio toeslaan voor de centrale verdediger van
Anderlecht.
Simic ligt nog tot 2029 onder contract bij paars-wit, waardoor Anderlecht niet onder druk staat om hem te laten gaan. Toch kan de Brusselse club een forse winst maken. Simic werd in 2024 voor zo’n 3 miljoen euro weggehaald bij AC Milan, terwijl Lazio nu volgens Italiaanse media al een bod van circa 12 miljoen voorbereidt. Bij een doorverkoop zou Milan bovendien recht hebben op 20% van de winst.
Meerdere kapers op de kust
Lazio is lang niet de enige club die de jonge verdediger volgt. Ook AS Roma, Fiorentina, RB Leipzig en Eintracht Frankfurt hebben hem op de radar. Die brede interesse kan de prijs nog verder opdrijven, zeker als Simic zich dit seizoen blijft ontwikkelen in het Lotto Park.
De Romeinen zoeken dringend defensieve verjonging. Simic combineert kracht met een zuivere inspeelpass en kan zowel naast Romagnoli als in de plaats van Mario Gila uit de voeten. Voor Lazio is hij dan ook een ideale kandidaat om de defensie van nieuwe energie te voorzien.