Santini legt vinger op pijnlijke wonde: "Die waren niet goed genoeg"

Jupiler Pro League
door Admin
zondag, 16 september 2018 om 15:15
santini ni content
Anderlecht pakte na de nederlaag tegen Racing Genk 1/9. Dat is, zelfs tegen Club Brugge, Antwerp en Racing Genk eigenlijk te weinig voor Anderlecht. Dat gaf ook Marc Coucke gisteren nog toe na de wedstrijd.
Ivan Santini had boter op het hoofd bij de enige goal van Racing Genk. Hij liet Dewaest helemaal alleen en de verdediger liet Thomas Didillon geen schijn van een kans. De Kroatische aanvaller van Anderlecht kon wel alweer niet scoren, maar volgens hem ligt dat vooral aan de kwaliteit, of beter gezegd het gebrek aan kwaliteit, van de voorzetten.
"We probeerden nog te prikken, maar we hadden niet genoeg 'power' om te scoren. We hebben eigenlijk niet veel gevaar gecreëerd. De voorzetten waren ook gewoon niet goed genoeg", vertelde hij gisteren na de wedstrijd.
loading

Loading