Rutten begint met valse noot bij Anderlecht: “Ik moet me excuseren"

Jupiler Pro League
maandag, 07 januari 2019 om 11:44
fredrutten 4
Fred Rutten is maandag gepresenteerd als nieuwe trainer van RSC Anderlecht. De Nederlander stelde zichzelf kort voor, maar begon eigenlijk onmiddellijk met een valse noot aan zijn avontuur in Brussel.
"Ik ben de Franse taal helaas niet machtig, en bij deze excuseer ik mij daarvoor", opende Rutten. "Bij een langer verblijf op Anderlecht zal ik mij die taal proberen machtig te maken", beloofde hij wel onmiddellijk.
De tweetaligheid van Anderlecht zorgde recent al voor de nodige problemen bij persconferenties van Frank Arnesen (in het Nederlands) en Karim Belhocine (in het Frans). Het lijkt er dan ook op dat de paars-witte top Rutten had ingefluisterd om zich meteen te verontschuldigen.

"Ik ben vereerd dat ik voor deze club mag werken"

"Ik ben vereerd dat ik voor deze club mag werken", vervolgde Rutten. "Het is zeker geen makkelijke keuze, maar ik heb er het volste vertrouwen in dat we hier goede resultaten gaan boeken."
loading

Loading