Radja Nainggolan beleefde een woelige week. Eerst werd hij aangehouden omdat hij zonder rijbewijs met zijn auto reed. Zondag werd hij dan weer betrapt met een e-sigaret op de bank van
Antwerp.
Dat al die feiten voor ophef zorgen is maar logisch. Bij Antwerp hebben ze beslist om de kwestie rond zijn rijgedrag intern te bespreken. Voor de politierechter zal hij het weliswaar opnieuw moeten uitleggen.
Radja Nainggolan moest zijn voertuig al inleveren en bij een nieuwe rechtszaak riskeert hij een pittige sanctie. Zo kan hij tot twee jaar celstraf (!), vijf jaar rijverbod én 16.000 euro boete veroordeeld worden.
Het was overigens niet de eerste keer dat Nainggolan in opspraak komt omwille van zijn rijgedrag. In 2021 werd hij al betrapt terwijl hij dronken én te snel aan het rijden was. De komende weken staat er veel op het spel voor 'El Ninja', bij Antwerp houden ze hun hart al vast.