Romeo Vermant bevestigt spectaculair transfernieuws

Jupiler Pro League
door KS
donderdag, 30 oktober 2025 om 21:18
251030vermant
Romeo Vermant die straks in Duitsland aan de slag gaat: wees maar zeker dat dit een serieuze optie is. Vermant is in Duitsland geboren, want zijn vader speelde er bij Schalke 04.
Vermant zegt dat er vanuit Duitsland interesse is. “Ik heb ooit opgezocht of ik voor Duitsland zou kunnen uitkomen, maar volgens mij had ik er minstens vijf jaar moeten wonen", vertelt hij in Het Nieuwsblad. Dat Duitse linkje blijkt nochtans meer waard dan gedacht. “Clubs in de Bundesliga vragen me dat geregeld. Ze vinden die achtergrond interessant. Soms dromen we hardop: stel dat ik daar ooit zou spelen.”
In Duitsland werd zijn naam al gelinkt aan VfB Stuttgart. Vermant heeft bij Club een contract tot 2028 en zijn marktwaarde wordt geschat op ongeveer 8 miljoen euro. Maar wie hem wil halen, zal volgens de verwachting veel dieper in de buidel moeten tasten — Club Brugge is allerminst van plan zijn groeibriljant zomaar te laten vertrekken.
loading

Loading