Antwerp begint met steile ambities aan het nieuwe seizoen. De Great Old wil Club Brugge van de troon stoten.
Voorzitter Paul Gheysens haalde het grote geld al boven. Met Mark van Bommel werd ook een nieuwe coach aangesteld.
De Nederlandse analist René van der Gijp heeft echter grote twijfels of Van Bommel wel zal slagen op de Bosuil. "Ik denk niet dat het wat wordt met Van Bommel", zegt hij in Vandaag Inside.
"Ik denk dat hij heel veel problemen heeft met de dingen waar hij minder goed in is. Dat je dat weet van jezelf", aldus Van der Gijp.
Niet overbrengen
"Ik denk niet dat hij dat kan", vervolgt Van der Gijp. "Bij VfL Wolfsburg vond niemand het jammer dat hij wegging. Er wordt vaak gezegd dat hij het niet kan overbrengen. Dat gevoel wat Guardiola en Klopp wel hebben. En Ancelotti."