
Anderlecht beleeft een loodzwaar seizoen, maar het vizier is meer dan ooit op de toekomst gericht. En die ziet er niet slecht uit.
Vooral omdat er met de komst van de Denen Brian Riemer en vooral sportief directeur Jesper Fredberg toch een nieuwe wind is komen waaien door het Lotto Park. En nu volgt er ook voor hen een aangename verrassing.
Want Bart Verbruggen, in wie het duo het allergrootste vertrouwen heeft, werd voor het eerst geselecteerd voor de Nederlandse nationale ploeg. Een preselectie weliswaar, maar de verwachting is dat de 20-jarige doelman straks ook gewoon de échte selectie gaat halen.
Een beloning van de nieuwe bondscoach Ronald Koeman voor zijn sterke prestaties van de afgelopen maanden. Overigens zijn ook Noa Lang (Club Brugge) en Vincent Janssen (Antwerp) er weer bij en vertegenwoordigen zij de andere Belgische topclubs.
Populair Nieuws
Net Binnen

Van Bommel waarschuwt Rode Duivel: "Hij kan en moet beter"

'Oude bekende nieuwe coach van Kevin De Bruyne'

Sonck is zwaar onder indruk van deze Belgische topclub

Van Bommel roept Cuypers op, Rode Duivel weigert selectie

Grote naam valt bij Club door de mand: "Steeds moeilijker"







