In play-off I komen er tien loodzware wedstrijden aan voor
Club Brugge.
Michel Preud'homme hoopt dat zijn team, dat net verloor van RC Genk, op tijd zijn niveau weer haalt. Daarbij kijkt hij specifiek naar één speler.
"Het is voor mij heel belangrijk dat Lior Refaelov zijn beste niveau terug vindt", ging Preud'homme van wal op zijn persconferentie. Club moet zondag immers een belangrijke speler missen: José Izquierdo. "De blessure van Izquierdo is spijtig, maar eigen aan het voetbal. We moeten doorgaan en oplossingen vinden. Als ik andere spelers ter beschikking heb, moet ik misschien op een andere manier gaan spelen."
Dit seizoen heeft Club al wel vaker last gehad met blessures. Daar is geen specifieke reden voor, denkt Preud'homme. "De belasting is lager dan andere seizoenen en we testen iedereen constant. De blessures hebben te maken met pech."