Bart Verhaeghe gooide een bom bij
Club Brugge door Nicky Hayen onverwacht de laan uit te sturen en vervolgens Ivan Leko bij AA Gent weg te kapen. Intussen won Club met 1-5 bij Dender, maar de storm is toch nog niet helemaal gaan liggen.
Volgens
Thomas Chatelle heeft Verhaeghe twee cruciale fouten gemaakt. Zo vindt hij dat Verhaeghe te weinig geluisterd heeft naar de zwaargewichten in de spelersgroep. Die leken immers nog achter Hayen te staan. Bovendien heeft hij ook fout ingeschat hoe dit ging leven bij de Brugse supporters.
"Wat mij betreft heeft Bart Verhaeghe twee belangrijke fouten gemaakt. Hij mag dan wel de Florentino Perez van het Belgische voetbal zijn, maar dat maakt hem niet onfeilbaar", aldus Chatelle in Het Belang van Limburg. "Verhaeghe moet toch opletten dat hij de elastiek tussen bestuur en publiek niet verder uitrekt. Anders dreigt ze wel eens te kunnen springen."