Mehdi Bayat hoopt binnen zes à zeven maanden de eerste steen te kunnen leggen van het nieuwe stadion van Sporting
Charleroi. Dat zegt de gedelegeerd bestuurder van de Zebra's in Le Soir. De bouw van de toekomstige ZebrArena blijft het meest in het oog springende project, maar een ander werf is al bijna afgerond.
Charleroi wil een nieuwe stap zetten in zijn ontwikkeling, zowel sportief als op het vlak van infrastructuur. "Er zijn vandaag twee heel belangrijke projecten voor Sporting Charleroi. Het eerste is het hoofdkwartier dat in Marcinelle wordt afgewerkt", legt Bayat uit.
Op dat nieuwe hoofdkwartier van bijna 3.000 m² komen de profploeg en de administratieve kantoren samen op één site. Daar is de academie van de club al gevestigd. "Dat wordt nu al echt een element dat het leven van de club zal veranderen", verzekert Bayat.
Het tweede grote project is de ZebrArena. Wanneer het stadion klaar moet zijn, gaf Bayat niet aan, maar de volgende mijlpaal ligt vast: "We hopen de eerste steen te leggen binnen zes à zeven maanden."