Het was waarschijnlijk de laatste kans voor Noa Lang om de
Gouden Schoen te winnen. De kans is groot dat hij na dit seizoen andere oorden opzoekt. Twee dagen na de ontgoocheling heeft hij het dan toch een plaats kunnen geven.
Toen Paul Onuachu werd uitgeroepen als Gouden Schoen was de frustratie duidelijk af te lezen van Lang zijn gezicht. Hij vond dat een Club-speler de trofee meer verdiende. Meer nog: hij vond dat híj de Gouden Schoen verdiende. De Nederlander werd uiteindelijk tweede.
Bij
Focus WTV maakte hij duidelijk dat hij het achter zich gelaten heeft. "De tweede plaats telt niet", aldus Lang. "Maar ik zeg eerlijk: ik win liever een prijs met mijn ploeg. Ik word liever kampioen met
Club Brugge dan dat ik de Gouden Schoen win. Tuurlijk is dat individueel mooi meegenomen, maar voor mij is kampioen worden veel belangrijker."