Club Brugge gaat met een 9 op 9 de winterstop in. De sportieve cel kan nu werk maken van versterkingen. Zo is blauw-zwart naarstig op zoek naar een flankaanvaller, maar daar stopt het mogelijk niet bij.
Cole Campbell van Borussia Dortmund wordt genoemd als mogelijke versterking. Ivan Leko lijkt er bij het bestuur op aan te dringen dat er ook nog een flankverdediger bij zal moeten.
Zwakke positie
Na de wedstrijd op Racing Genk, die met 3-5 gewonnen werd, zei Leko: "In de tweede helft is de tweede tegengoal een sleutelmoment. We maakten een te gemakkelijke fout rechts achterin. Op die positie waren we vandaag niet top".
Noch Kyriani Sabbe noch zijn vervanger Hugo Siquet konden indruk maken. Mogelijk haalt Club Brugge daar toch nog wel iets bij. Januari moet immers nog beginnen. Er is nog tijd.