De bom is eindelijk gevallen op de Bosuil:
Antwerp zet
Stef Wils aan de kant. De club maakte het nieuws zelf bekend via de officiële kanalen. De nederlaag tegen rode lantaarn Dender – de eerste competitiezege van de bezoekers dit seizoen – was voor het bestuur het signaal dat het écht niet langer kon.
De vraag was al weken hoe lang Wils nog mocht blijven, maar na de 1-2 tegen een ploeg die tot dan toe 5 op 42 had verzameld, was het eigenlijk alleen wachten op de bevestiging. Antwerp had hem twee matchen gegeven om opnieuw ademruimte te creëren: zes op zes tegen La Louvière en Dender. Enkel de helft van die opdracht werd uitgevoerd.
De druk werd daardoor onhoudbaar. Antwerp stond ondertussen gezakt naar de 14de plaats, de resultaten werden alleen maar slechter en de onrust groeide zowel intern als extern.
Het bestuur had Wils vorige zomer pas naar voren geschoven nadat gesprekken met andere kandidaten afsprongen. Voor de ex-jeugdtrainer en assistent was het zijn eerste job als hoofdcoach van de Great Old. Het bestuur geloofde dat er genoeg kwaliteit in de kern zat om de top zes te halen, maar de ploeg kwam nooit in een stabiele flow terecht.
Wils kreeg te maken met blessures, vormverlies én een kern die minder diep bleek dan gehoopt. Maar ondanks de verzachtende omstandigheden bleef de puntenoogst dramatisch: 14 op 45, inclusief de nederlaag tegen hekkensluiter Dender.