Nieuwe publiekslieveling staat plots op bij Genk, fans dolenthousiast

Jupiler Pro League
door FVH
donderdag, 30 oktober 2025 om 11:00
251030genk
De Genk-supporters hadden woensdagavond een duidelijk idool: Daan Heymans. Zijn naam galmde minutenlang door de Luminus Arena na de bekerzege tegen RWDM.
Met twee identieke kopbaldoelpunten werd hij uitgeroepen tot man van de match. Zelf bleef Heymans er opvallend nuchter onder. “Ik scoor bijna nooit op stilstaande fases", lacht hij in Het Belang van Limburg. “Het was puur intuïtie. Ik koos gewoon de juiste zone. Dat het bij 3-0 opnieuw lukte, verraste me zelf ook.”
Het had zelfs meer kunnen zijn, maar of een eerdere bal volledig over de lijn was, blijft een vraagteken. Heymans haalt de schouders op. “Misschien was het dan een owngoal geweest. Met twee ben ik al meer dan tevreden.”
Zondag volgt voor hem een bijzondere wedstrijd: uit bij Westerlo, de club waar hij tien jaar speelde. “Die datum had ik meteen aangekruist. Dat wilde ik niet missen", klinkt het.
Coach Thorsten Fink sprak na afloop lovende woorden. “We hebben Daan de voorbije maanden gemist", zei hij. “We hebben weinig gestalte in de ploeg en hij heeft een neus voor goals. Vorig seizoen maakte hij er vijftien voor Charleroi — dat komt niet uit het niets. Daan kan een sterk duo vormen met Oh.”
loading

Loading