Michel Verschueren vindt dat
Anderlecht een strafschop had moeten krijgen tegen
Club Brugge. De VAR greep echter in en legde de bal buiten de zestien. De vrije trap leverde niets op en RSCA verloor met 2-1 bij Club.
“Ik heb de wedstrijd aandachtig bekeken en ik moet eerlijk zeggen: ik heb meer powervoetbal gezien dan wat anders”, aldus ex-manager Verschueren in Het Laatste Nieuws. “Nu, ik vind ook dat wij een penalty niet gekregen hebben die volgens mijn bescheiden mening toegekend had moeten worden. Dan sta ik hier vandaag misschien wel met een andere conclusie."
"Trouwens: we gaan nu toch niet janken omdat we na vijf wedstrijden derde staan?", vervolgt Verschueren. "De piepjonge spelers die we laten starten hebben bevestigd, dat is het allerbelangrijkste. Voor hen is het ook een geweldige opsteker dat Vanhaezebrouck hen de hand boven het hoofd houdt. Hij is binnenskamers keihard en eerlijk met hen, maar naar de buitenwereld toe beschermt hij ze. Als al die jonge ‘mannekes’ goed naar Hein blijven luisteren, gaan we er zeker komen.”