De aanpak van Felice Mazzu is bij
Anderlecht helemaal anders dan die van Vincent Kompany. Wesley Hoedt windt er geen doekjes om dat dit is wat RSCA nodig heeft.
"Vincent Kompany wordt een toptrainer, dat kan niet anders. Tactisch is hij ongelooflijk sterk, als hij door meer ervaring op te doen ook de andere aspecten van het trainerschap beter zal beheersen, wordt hij een geweldige coach", begint Hoedt positief over zijn ex-coach.
"Voor onze groep was het misschien wel tijd voor een andere aanpak", vervolgt Hoedt. "Van Felice krijgen wij meer verantwoordelijkheid, vooral de ervaren spelers zoals Hendrik (Van Crombrugge, red.), Lior (Refaelov) en mezelf worden nauw betrokken bij dat proces van het smeden van een groep."
"Felice praat veel, hij vraagt veel, hij luistert, hij informeert zich over wat leeft in de groep. En natuurlijk blijft hij de eindverantwoordelijke, maar we moeten het wel samen doen", stelt Hoedt.