Mathijssen voorspelt: "Zíj zijn de grootste titeluitdager van Genk"

Jupiler Pro League
door Admin
maandag, 10 december 2018 om 18:02
mathijssen 2
De winterstop nadert met rasse schreden en KRC Genk prijkt nog steeds aan de leiding in de Jupiler Pro League. De ploeg van Philippe Clement groeide de voorbije maanden uit tot een titelkandidaat, maar wie is nu de grootste concurrent van de Limburgers?
Volgens Jacky Mathijssen laten Club Brugge en Anderlecht het zodanig afweten dat Antwerp de grootste uitdager van Genk is geworden. Dat zegt de analist in Het Belang van Limburg.
“Club Brugge en Anderlecht hadden deze speeldag dezelfde gedachte: na de voorsprong was de match al binnen. De realiteit is dat Anderlecht thuis twee punten verspeelt tegen Charleroi, Club drie in Beveren. Een ploeg van dat niveau hoort nochtans een match uit te kunnen spelen."

"Het gaat niet goed, maar Club en Anderlecht ontkennen dat"

"Het is een feit dat het niet goed gaat, maar vreemd genoeg ontkennen beide ploegen dat. Natuurlijk zijn er verzachtende omstandigheden. Je zit met een Europees programma, hebt een blessurelast en Anderlecht zit met zijn verhaal van de jongeren. Moet gezegd dat die jonge gasten het vrij goed deden. Maar beide topclubs zijn toch serieus punten aan het verspelen."
"Hoe je het draait of keert, de grootste titeluitdager van Genk is daardoor Antwerp geworden, ondanks het verlies tegen STVV van vorige week. Die ploeg staat er en heeft bepaalde kwaliteiten die in play-off 1, tegen betere tegenstanders, het best tot uiting komen", besluit Mathijssen.
loading

Loading