KRC Genk bestolen: "Dit is niet oké"

Jupiler Pro League
door SKN
maandag, 27 oktober 2025 om 8:17
251027sadick
KRC Genk leek tegen La Louvière in de slotfase nog te winnen via Sadick, maar zijn goal werd afgekeurd voor buitenspel na tussenkomst van de semi-automatische buitenspellijn.
Volgens scheidsrechtexpert Serge Gumienny was de fase extreem nipt. “Als het zo dicht is, kan je het doelpunt beter goedkeuren", zegt hij in Het Belang van Limburg. Gumienny stelt bovendien vragen bij de nauwkeurigheid van het systeem.
“Wie garandeert ons dat het beeld wordt stopgezet op het juiste moment?”, vraagt hij zich af. Hij pleit ervoor om in zulke twijfelgevallen de aanvallende ploeg het voordeel van de twijfel te geven: “Mensen komen naar het stadion om goals te zien. Doelpunten zoals dat van Sadick zouden niet afgekeurd mogen worden.”
loading

Loading