Simon Mignolet werd met
Club Brugge kampioen, zij het dan niet op het veld. De vijftien punten voorsprong volstonden echter om een consensus te bereiken over de Brugse titel.
Mignolet speelde in het verleden bij
Liverpool en zijn voormalige coach Jürgen Klopp is de doelman nog niet vergeten. Hij volgt ook de ontwikkelingen in ons land. “Ja, Jürgen Klopp heeft me een bericht gestuurd, knap van hem. Hij vroeg me ook hoe de Belgische Pro League de corona aanpakte. Zij zijn op hun hoede voor de plannen in de Premier League", legt Mignolet uit in
Het Belang van Limburg.
Mignolet heeft een uitstekend seizoen achter de rug. "Alleszins mijn meest constante. Ik heb punten gepakt en maakte weinig fouten. Eentje in de bekermatch tegen Zulte Waregem, maar die misser had geen invloed op het resultaat, we kwalificeerden ons alsnog voor de finale”, weet hij.