Johan Boskamp dook afgelopen maandag verrassend op in Extra Time. De Nederlandse analist zorgde voor animo én zette vaste gast Filip Joos op zijn plaats.
Toen er werd gediscussieerd over de rode kaart van Hans Vanaken, achtte Boskamp zijn moment gekomen om Joos te kijk te zetten. “Ik zal je wat vertellen, hé… Jij, in jouw tijd, zou nog geen vijf matchen per jaar gespeeld hebben. Je loopt altijd te zeiken op een voetbalveld. Als er één aan het zeiken was tegen de scheids, was jij het.”
Joos liet zich echter niet doen. “Ik wou net een verhaal over jou vertellen. Toen ik eens een match tegen jouw ploeg speelde, stond je de hele tijd te schreeuwen ‘Pak hem! Pak hem!’ Omdat ik je spelertjes voorbij dribbelde”, aldus de commentator. Joos speelde destijds in de nationale reeksen en pakte geregeld rood voor commentaar aan het adres van de scheids.