Imke Courtois praat openlijk over moeilijk liefdesleven

Jupiler Pro League
dinsdag, 25 december 2018 om 13:09
imkecourtoisjanmulder
Imke Courtois heeft de looks en de brains. Toch is ze nog steeds vrijgezel. Hoe komt dat? Wel, daar heeft ze zelf niet meteen een verklaring voor.
"Waarom ik nog vrijgezel ben? Omdat het moeilijk is om een vriend te vinden voor een relatie zoals ik ze wil”, zegt Imke aan Radio 2.
Nochtans heeft ze wel een kinderwens. “Ik zou graag kinderen hebben. Ik heb zeker nog een kinderwens. Ik wist al zeer vroeg dat ik ooit kinderen wou. Maar ik ga alleen aan kinderen beginnen als ik financieel onafhankelijk ben, een job heb en een stabiele relatie heb.”
“Ik heb voor mezelf gezegd dat ik voor mijn 35te een kind wil. Maar niet ten koste van het kind zelf. Ik ga mezelf niet plezieren ten koste van dat kind.”
loading

Loading