Philippe Clement is goed op weg om
Club Brugge voor de tweede keer op rij naar de Belgische landstitel te loodsen. Voor de coach zelf zou het, na eerder ook al een kampioenschap met KRC Genk, zelfs de derde titel op rij worden. En toch zijn er twijfels.
Zo is het lang nog niet zeker of Clement na dit seizoen aanblijft bij Club Brugge. “Of het op is tussen Club Brugge en Clement? Dat weet ik niet. Maar ik heb in de wandelgangen al vernomen dat Clement misschien zou vertrekken bij Club Brugge”, vertelt journalist Stef Wijnants bij TVL Sportcafé.
“Na twee jaar Club Brugge zou dat best kunnen”, gaat Wijnants verder. “En als de spelers dat al zouden weten, dan krijg je toch een ander soort dynamiek in de kleedkamer. Al weet ik niet of dat de reden is voor de terugval van Club Brugge.”
"Er is veel gebeurd bij Club Brugge"
“Je mag niet vergeten dat er dit seizoen ook veel is gebeurd bij Club Brugge. Corona, Lang die geblesseerd terugkwam van het EK voor Beloften, de Europese uitschakeling en de exit in de beker. In die moeilijke periode heeft hebben ze in Brugge heel wat zien wegvallen”, besluit Wijnants.