Hein Vanhaezebrouck is ondertussen al bijna een jaar aan de slag bij RSC
Anderlecht. Zijn vernieuwde ploeg is momenteel nog in opbouw, maar in principe zou Hein dit seizoen al moeten kunnen oogsten met zijn huidige spelersmateriaal.
Toch is steeds niet iedereen ervan overtuigd dat Vanhaezebrouck vorig seizoen de juiste keuze maakte door
AA Gent in te ruilen voor een avontuur in Brussel. “Bijna een jaar geleden heb ik Hein Vanhaezebrouck een overstap naar Anderlecht ontraden en dat bleek niet ten onrechte”, stelt journalist François Colin bij
Dewitteduivel.com.
Hij betrekt ook Michel Preud’homme in zijn pleidooi. “In de lente heb ik aangegeven dat het geen wijs besluit was van Preud’homme om op dit moment terug te keren naar Sclessin. Het wordt (wat resultaten betreft) bijzonder moeilijk om beter te doen dan Sa Pinto”, klinkt het tot slot nog.