'Heel slecht nieuws over Onyedika bij Club'

Jupiler Pro League
woensdag, 08 oktober 2025 om 11:45
250831onyedika
Het werd wel heel duidelijk dat Club Brugge in de Champions League tegen Atalanta Raphael Onyedika op het middenveld miste. Een snelle terugkeer zou dus ideaal zijn voor blauw-zwart.
Door FVH
Alleen moet coach Nicky Hayen daar toch nog niet meteen op rekenen. Volgens Het Nieuwsblad is de middenvelder zeker nog een paar weken out. Dit bericht komt er nadat er eerder geruchten waren dat hij sneller dan verwacht verlost zou zijn van zijn hamstringblessure.
Er zijn nog meer problemen in het middenveld, want tegen Union viel ook Ludovit Reis uit. De middenvelder zag zijn schouder uit de kom gaan. Het is nu afwachten wat een scan aan het licht zal brengen.
Reis beleefde nog niet veel plezier aan zijn transfer naar Club Brugge. Eerder stond hij ook al aan de kant door een spierblessure. Hij moet zijn echte meerwaarde bij blauw-zwart dan ook nog bewijzen.
loading

Loading